Zápis 2024

Vážení rodiče,

pro zápis do prvních tříd je letos stanoven termín 5.4. od 14:00 do 17:00 hod a 6.4. od 9:00 do 11:00 hod.

Pokyny k zápisu:

před zápisem vyplňte, prosím, Elektronickou přihlášku, kterou naleznete v levém modrém menu na stránkách školy: www.zsjanahusa.edupage.org

Elektronická přihláška bude zpřístupněna 1. 4. 2024

Po odeslání si poznamenejte kód dle instrukcí systému pro případnou následnou úpravu přihlášky.

Elektronickou přihlášku vytiskněte a podepište.

Podepsanou přihlášku přineste k zápisu spolu s rodným listem dítěte a svým občanským průkazem.

Pokud budete žádat Odklad školní docházky, vyberte na elektronické přihlášce možnost ANO u políčka „Žádám o odklad šk. docházky“.

V tomto případě je potřebné k Elektronické přihlášce doložit dvě doporučující posouzení –

1. příslušného školského poradenského zařízení (pedagogicko-psychologické poradny nebo speciálně pedagogického centra)

2. odborného lékaře nebo klinického psychologa.

Obě posouzení přineste k zápisu nebo doručte dodatečně do 30. 4. 2024 na adresu školy.

Pokud byl Vašemu dítěti v loňském roce udělen odklad, vyplňte na Elektronické přihlášce „Loňský odklad: ANO“.

Pro rodiče, kteří si nemohou přihlášku vyplnit a vytisknout, bude možnost vyplnit a vytisknout přihlášku u zápisu na počítači ve škole.

Do pole poznámka nepište požadavky na třídní učitelku nebo spolužáka. Při rozdělování do tříd na toto nebude brán zřetel.

Škola nestanovuje kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky.

• Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725
    Husovo nám. 725/5